• Обласні зональні змагання з баскетболу

Обласні зональні змагання з баскетболу

2018-03-26

команда дівчат з баскетболу Команда дівчат з баскетболу

26.03.2018 року в м. Гола Пристань відбулися зональні обласні змагання з баскетболу серед дівчаток 2001 року народження та молодші. На змагання прибули команди: міста Гола Пристань, Голопристанського району, Скадовського району та Гладківської ОТГ. Турнір проходив за коловою системою. Беззаперечним фаворитом змагань стала команда «Чемпіон» (м. Гола Пристань), яка не зазнала жодної поразки. А ось за друге місце у турнірі зав’язалася справжня напружена боротьба, у якій інтрига зберігалася до фінальної сирени. Команди Голопристанського та Скадовського районів вдало атакували та надійно захищалися. До кінця третього періоду на табло вперто висвічувався рахунок 18:18. У фінальній десятихвилинці гравець команди Голопристанського району, набравши п’ять персональних фолів, був вилучений з майданчика. Тому команда продовжувала гру в меншості. Не зважаючи на це, дівчатка з Олексіївки не відсиджувалися у захисті, а й атакували. Одна з таких атак призвела до порушення правил з боку суперника, за результатами якого призначено штрафні кидки. Легкий форвард команди Овчиннікова Аміна результативно виконала один з двох кидків, який суддею не зарахований . Але за дві хвилини до завершення гри результативна атака нашої команди призвела до взяття кошика суперника й на табло зазначалось 20:18 на нашу користь. Такий рахунок залишився до фінальної сирени. Тому дівчата Голопристанського району вибороли друге місце, а представниці Скадовського району - третє.

Хотілося б подякувати нашим дівчаткам за майстерність та волю до перемоги, побажати подальшого розвитку та успіхів у їх починаннях. Хочеться висловити подяку батькам наших спортсменок, які завжди фінансують та всіляко підтримують нас.