Рік | Прізвище учня | Керівник | Результат |
2005 | Мангасарян Аїда | Усова Анна Олексіївна | ІІ місце У ІІ етапі ВСеукраїнських учнівських олімпіад з історії |
2005 | Мангасарян Аїда | Усова Анна Олексіївна | призер І етапу конкурсу-захисту НДР МАН з правознавства |
2006 | Бутенко Галина | Ляхова Тетяна В'ячеславівна | нагороджена заохочувальним дипломом у ІІ етапі конкурсу-захисту НДР МАН з фізики |
2006 | Лико Сергій | Мосєйчук Ганна Михайлівна | нагороджений заохочувальним дипломом у ІІ етапі конкурсу-захисту НДР МАН з біології |
2006 | Шестітко Анастасія | Мосєйчук Ганна Михайлівна | призерка ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології |
2006 | Безродня Дарина | Пугач Ніна Петрівна | призерка ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології |
2007 | Притула Роман | Мельникова Нталя Іванівна | призер І етапу конкурсу-захисту НДР МАН з українознавства |
2008 | Притула Роман | Мосєйчук Ганна Михайлівна | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології |
2008 | Безродня Дарина | Усова Анна Олексіївна | ІІ місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з історії |
2008 | Пшеніцин Владислав | Ляхова Тетяна В'ячеславівна | ІІ місце в І етапі конкурсу-захисту НДР з фізики |
2008 | Прохорчук Дмитро | Усова Анна Олексіївна | І місце у конкурсі рефератів з правознавства |
Рік | Прізвище учня | Керівник | Результат |
2009 | Киселюк Віталій | Усова Анна Олексіївна | ІІ місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з історії |
2009 | Пішта Вадим | Ляхова Тетяна В'ячеславівна | Призер І етапу конкурсу-захисту НДР з фізики |
2009 | Дудар Петро | Ляхова Тетяна В'ячеславівна | ІІІ місце в обласному етапі акції "Допоможемо зимуючим птахам" |
2010 | Киселюк Віталій | Ляхова Тетяна В'ячеславівна | ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики |
2010 | Гомбель Вікторія | Пугач Ніна Петрівна | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії |
2010 | Дука Ігор Прохорчук Дмитро Басенко Ігор | Ляхова Тетяна В'ячеславівна Довга Ганна Вікторівна | І місце у районному етапі акції "Космічні фантазії" в номінації "Філософія" |
2010 | Мосєйчук Анастасія | Мельникова Наталія Іванівна | ІІІ місце в районному етапі конкурсу на кращий відгук на дитячу прозу |
2010 | Ошурко Дар'я | Ошурко Юрій Михайлович | І місце в обласному етапі конкурсу "Маленький українець" в номінації "Мій родовід" |
2010 | Киселюк Віталій | Мосєйчук Ганна Михайлівна | ІІ місце в обласному етапі конкурсу "В об'єктиві натураліста" |
2010 | Ошурко Дар'я | Усова Анна Олексіївна | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства |
2010 | Злотнікова Крістіна | Усова Анна Олексіївна | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з історії |
2011 | Каландій Марія | Блохіна Ірина Федорівна | ІІІ місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з української літератури |
2011 | Киселюк Віталій | Мосєйчук Ганна Михайлівна | І місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з біології |
2011 | Ошурко Дар'я | Усова Анна Олексіївна | ІІІ місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з історії |
2011 | Киселюк Віталій | Ляхова Тетяна В'ячеславівна | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики |
2011 | Прохорчук Валентина | Ляхова Тетяна В'ячеславівна | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики |
2011 | Злотнікова Крістіна | Усова Анна Олексіївна | ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства |
2011 | Аташян Владислава | Мельникова Наталія Іванівна | ІІІ місце у обласному етапі конкурсу на кращий відгук на дитячу прозу |
2011 | Злотнікова Крістіна | Ляхова Тетяна В'ячеславівна | ІІІ місце у всеукраїнському етапі Всеукраїнської акції "Наша Батьківщина - Україна" |
2011 | Ошурко Дар'я | Усова Анна Олексіївна | І місце у районному етапі акції "Наша Батьківщина - Україна" |
2012 | Шевченко Ірина | Шевченко Марина Анатоліївна | ІІІ місце у обласному етапі акції "Допоможемо зимуючим птахам" |
2012 | Мосєйчук Анастасія | Мосєйчук Ганна Михайлівна | ІІІ місце у обласному етапі конкурсу "В об'єктиві натураліста" |
2012 | Злотнікова Крістіна | Усова Анна Олексіївна | І місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства |
2012 | Киселюк Віталій | Усова Анна Олексіївна | ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії |
2012 | Злотнікова Крістіна | Притула Тетяна Григорівна | ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови |
2012 | Яремус Сергій | Степанов Олексій Валерійович | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій |
2012 | Аташян Андрій | Мосейчук Олександр Олександрович | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання |
2012 | Буряков Євгеній | Мосейчук Олександр Олександрович | ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання |