• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наукове товариство учнів

Наукове товариство учнів

зоряний олімпПерші учасники НТУЗ 2004 року у школі діє шкільне наукове товариство учнів "Паростки надій". У структурі наукового товариства діють природничо-математична та суспільно-гуманітарна секції, секція фізкультури та валеології.
Досягнення з 2005 р. по 2008 р.
Рік Прізвище учняКерівникРезультат
2005Мангасарян АїдаУсова Анна ОлексіївнаІІ місце У ІІ етапі ВСеукраїнських учнівських олімпіад з історії
2005Мангасарян АїдаУсова Анна Олексіївнапризер І етапу конкурсу-захисту НДР МАН з правознавства
2006Бутенко ГалинаЛяхова Тетяна В'ячеславівнанагороджена заохочувальним дипломом у ІІ етапі конкурсу-захисту НДР МАН з фізики
2006Лико СергійМосєйчук Ганна Михайлівнанагороджений заохочувальним дипломом у ІІ етапі конкурсу-захисту НДР МАН з біології
2006Шестітко АнастасіяМосєйчук Ганна Михайлівнапризерка ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
2006Безродня ДаринаПугач Ніна Петрівнапризерка ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
2007Притула РоманМельникова Нталя Іванівнапризер І етапу конкурсу-захисту НДР МАН з українознавства
2008Притула РоманМосєйчук Ганна МихайлівнаІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології
2008Безродня ДаринаУсова Анна ОлексіївнаІІ місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з історії
2008Пшеніцин ВладиславЛяхова Тетяна В'ячеславівнаІІ місце в І етапі конкурсу-захисту НДР з фізики
2008Прохорчук ДмитроУсова Анна ОлексіївнаІ місце у конкурсі рефератів з правознавства

/Files/images/storyafoto/P1010123.JPG



Досягнення з 2009 по 2012 рр.
РікПрізвище учняКерівникРезультат
2009Киселюк ВіталійУсова Анна ОлексіївнаІІ місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з історії
2009Пішта ВадимЛяхова Тетяна В'ячеславівнаПризер І етапу конкурсу-захисту НДР з фізики
2009Дудар ПетроЛяхова Тетяна В'ячеславівнаІІІ місце в обласному етапі акції "Допоможемо зимуючим птахам"
2010Киселюк ВіталійЛяхова Тетяна В'ячеславівнаІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з фізики
2010Гомбель ВікторіяПугач Ніна ПетрівнаІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з хімії
2010Дука Ігор
Прохорчук Дмитро
Басенко Ігор
Ляхова Тетяна В'ячеславівна
Довга Ганна Вікторівна
І місце у районному етапі акції "Космічні фантазії" в номінації "Філософія"
2010Мосєйчук АнастасіяМельникова Наталія ІванівнаІІІ місце в районному етапі конкурсу на кращий відгук на дитячу прозу
2010Ошурко Дар'яОшурко Юрій МихайловичІ місце в обласному етапі конкурсу "Маленький українець" в номінації "Мій родовід"
2010Киселюк ВіталійМосєйчук Ганна МихайлівнаІІ місце в обласному етапі конкурсу "В об'єктиві натураліста"
2010Ошурко Дар'яУсова Анна ОлексіївнаІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з правознавства
2010Злотнікова КрістінаУсова Анна ОлексіївнаІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з історії
2011Каландій МаріяБлохіна Ірина ФедорівнаІІІ місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з української літератури
2011Киселюк ВіталійМосєйчук Ганна МихайлівнаІ місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з біології
2011Ошурко Дар'яУсова Анна ОлексіївнаІІІ місце у І етапі конкурсу-захисту НДР з історії
2011Киселюк ВіталійЛяхова Тетяна В'ячеславівнаІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики
2011Прохорчук ВалентинаЛяхова Тетяна В'ячеславівнаІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики
2011Злотнікова КрістінаУсова Анна ОлексіївнаІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства
2011Аташян ВладиславаМельникова Наталія ІванівнаІІІ місце у обласному етапі конкурсу на кращий відгук на дитячу прозу
2011Злотнікова КрістінаЛяхова Тетяна В'ячеславівнаІІІ місце у всеукраїнському етапі Всеукраїнської акції "Наша Батьківщина - Україна"
2011Ошурко Дар'яУсова Анна ОлексіївнаІ місце у районному етапі акції "Наша Батьківщина - Україна"
2012Шевченко ІринаШевченко Марина АнатоліївнаІІІ місце у обласному етапі акції "Допоможемо зимуючим птахам"
2012Мосєйчук АнастасіяМосєйчук Ганна МихайлівнаІІІ місце у обласному етапі конкурсу "В об'єктиві натураліста"
2012Злотнікова КрістінаУсова Анна ОлексіївнаІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства
2012 Киселюк ВіталійУсова Анна ОлексіївнаІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії
2012Злотнікова КрістінаПритула Тетяна ГригорівнаІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови
2012Яремус СергійСтепанов Олексій ВалерійовичІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій
2012Аташян АндрійМосейчук Олександр ОлександровичІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання
2012Буряков ЄвгенійМосейчук Олександр ОлександровичІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання
Кiлькiсть переглядiв: 413

Коментарi