• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Візитна картка

У 2017-2018 навчальному році у школі навчається 108 учнів. У початковій школі (1-4 класах) - 44 учня. В основній школі (5-9 класах) - 52 учні. У старшій школі (10-11 класах) - 12 учнів.

7 вересня 2013р. колектив Олексіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів та випускники (різних років) відсвяткували свій 40- річний ювілей. Саме 1973р. в будівлі нової школи залунав веселий дитячий сміх, а приймав учнів на навчання директор Олексіївської восьмирічної школи Сумленний М.Т. (1968-77р.). Наступниками, які створили міцний колектив зі своїми традиціями стали Зима Б.О., Бондар С.П., Блощинський В.Д., Ляхова Т.В. та Мосейчук О.О..Кожен із директорів залишив добру згадку про себе.

Директор школи 1973-1978 рр. Сумленний М.Т.
Семленний М.Т. директор Олексіївської школи

У цей святковий день, відклавши всі буденні справи, вони прибули на свято, щоб здійснити подорож на кораблі “Ювілейний” хвилями шкільного життя, оскільки екіпажі з 1973 по 2014 роки були напоготові.

Наш корабель причалював у Бухті здійснених мрій, де досвідчені капітани (директори) поділилися своїми спогадами , душевними переживаннями. Пропливали через Залив ветеранів, де нас зустріли Повод Т.С., Зима Г.І., Бондар Г.В., Проценко І.С., Проценко В.М. та Любич Г.Т.

Гості свята - вчителі школи
Вчителі Олексіївської школи

Приймаючи естафету від старшого покоління, працювало в нашій школі багато чудових вчителів, котрі прибули на свято Воробйова О.М., Пічуріна Л.М. , Шульга С.В., Тонеян Т.О., Даниліна Т.В., Філатова О.М., Шумілова Л.М., Пшеніцина Н.А., Касьяненко О.Ф..

У Протоці друзів організатори свята згадували про друзів нашого шкільного корабля. І вони дійсно є! Це ФГ “Тюльпан” (голова О.І.Єременко), Олексіївська сільськоа рада (голова В.М.Степанова) та Олексіївський сільський клуб (керівник танцювального гуртка «Па» Андрієвський М.В.).

На Острові випускників ми зустріли ювілейних класних керівників (Зиму Г.І., Воробйову О.М., Шульгу С.В., Мосейчук О.О., Притулу Т.Г.) та їх випускників. Багато теплих слів було сказано від випускників 1973р. головою ФГ “Інтеграл” Касьяненком В.Г. своїм наставникам.

Здійснивши круїз на шкільному кораблі присутні на святі повернулися в Ювілейну гавань, де тих, хто “в цих стінах без меж та правил себе не жалів, віддавався роботі, чия праця в море знань по краплині вливалася», зустріли ще зовсім молодий капітан корабля “Ювілейний” Усова А.О. та колектив школи. Багато з них закінчили Олексіївську ЗОШ. Це Абранська А.М., Федоріна О.В., Киселюк Л.М., Козак О.Є., Ошурко Ю.М., Усова А.О., Степанов О.В., Блохіна І.Ф., Мосєйчук Г.М., Довга Г.В., Щербак О.В., Шевченко М.А., Леонт’єв І.С.. Директор школи Усова А.О. наголосила, що колектив має вчительські династії – це Фоменко Д.О. та Терещенко Л.Я., Леонт’єва В.В. та Леонт’єв І.С., Повод Т.С. та Шевченко М.А.

Ювілейна Гавань
Вчителі Олексіївської школи

Учителів та випускників вітали юнги-першокласники та виконавці пісень Дорохова Я., Романюк Т., Дука М., Блохіна І.Ф., танцювальний колектив “Па” та вокальний колектив «Караводи».

Свято відбулося, а точніше вдалося, бо як каже прислів’я : “Сад не дасть врожаю, як добре не подбає садівник, без коваля залізо поржавіє, мечем само не зробиться повік”.

Кiлькiсть переглядiв: 749

Коментарi